HAKKIMIZDA

Morpufla.com / Siteden güzeli

Hakkımızda

 

2020 yılının başında, dünya mobilyacılığının kalbinin attığı İnegöl’de başladı morpufla.com’un hikayesi…

 

Mobilya sektöründe yıllar içerisinde edindiğitecrübesini, e-ticaret konusundaki uzmanlığıyla birleştiren güçlübir kadroyla işe başladı. Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan tüm mobilya ve dekorasyon ürünleri için üretici ve tüketicileri bir araya getiren güvenilir bir platform olma hayaliyle çalışmalarını sürdürdü.

 

Bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarına, dekorasyon fikirlerinden ürün tasarımlarına, ev dekorasyonundan mimari ihtiyaçlara kadar geniş bir yelpazede çözümler sunar.

 

E-ticaret platformu olmasından kaynaklanan düşük maliyet imkanını müşterilerine sunan Morpufla.com, üreticilerle direkt bağlantı kurar, mağaza maliyetlerini satış fiyatlarına yansıtmaz. Bu nedenle de daha düşük fiyatlar ve daha avantajlı alışveriş imkanı sunabilmektedir.

 

İnegöl’ün geleneksel el işçisi ustaları tarafından üretilen, yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, yaşam odaları, genç ve bebek odaları, masalar, aksesuarlar ve sehpalar, bir arada kullanıcılarını beklemektedir.

 

Mobilya tüketicisine, uzun yıllar kullanabileceği, sağlam ve dayanıklı ürünler sunmak için yola çıkan morpufla.com’da, tekil ürünlerden mobilya takımlarına kadar her ürün gamından yüzlerce ürünbir aradadır.

 

Morpufla.com’da alışveriş sırasında dileyene konsept olarak dileyene parça parça alışveriş yapma kolaylığı; satış sonrasında da güvenilir ve hızlı çözümler sunulur.

 

Morpufla.com’dan satın aldığınız her mobilya malzemesiyle evlerinizde kendi tarzınızı yaşatabilir, kendinize ait bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

 

Değişen dünyanın trendlerine uygun olarak, ticari dünyaya yeniliği ve kolaylığı sunan Morpufla.com, kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyor.